% 26,60


ANKARA’DA YAĞAN KAR BARAJLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR
- -ETKİSİNİ GÖSTEREN KAR YAĞIŞI İLE BARAJ HAVZALARINDAKİ KAR KALINLIĞI 70 SANTİMETREYE ULAŞTI -ASKİ GENEL MÜDÜRÜ TAHİROĞLU: “BARAJLARIN BULUNDUĞU HAVZALARDA ETKİSİNİ GÖSTEREN KAR YAĞIŞLARI, BARAJLAR AÇISINDAN OLDUKÇA SEVİNDİRİCİ”


ASKİ YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER SUNMAYA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
- ANKARA SU VE KANALİZASYON İDARESİ (ASKİ), İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ DİJİTAL ÇAĞDA HIZLA DİJİTALLEŞEREK YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ HİZMETLERİNİ ABONELERİ İLE BULUŞTURUYOR. GELİŞEN TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDEN VE ÇALIŞMALARINI BU YÖNDE SÜRDÜREN ASKİ, ANKARA’NIN 72 NOKTASINDA HİZMET VEREN SELF SERVİS KİOSKLAR VE MOBİL UYGULAMASI İLE VATANDAŞLARA PRATİK ÇÖZÜMLER SUNMAYA DEVAM EDİYOR.


ASKİ BOSNA HERSEK HEYETİNİ AĞIRLADI
- Saraybosna Sular İdaresinden Gelen Heyet Aski Genel Müdürlüğünü Ziyaret Etti


SU SAYAÇLARINIZI SOĞUĞA KARŞI KORUYUN
- ASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, SOĞUK HAVA VE BUZLANMA NEDENİYLE SU SAYAÇLARINDA MEYDANA GELEBİLECEK DONMALARA KARŞI BAŞKENTLİLERİ UYARDI.


POLATLI'DA KİOSK'UMUZ HİZMETİNİZDE
-


ASKİ VEZNE ÇALIŞMA SAATLERİNDE DEĞİŞİKLİK!
- ASKİ VEZNE ÇALIŞMA SAATLERİNDE GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI HARİÇ DEĞİŞİKLİK YAPILMIŞTIR.


YAĞIŞ, YOK DENECEK KADAR AZ AMA ANKARA’NIN YETERLİ SUYU VAR
- -METEROLOJİYE GÖRE ANKARA, EKİM AYI VE KASIM AYININ İLK YARISINDA SON 30 YILIN ORTALAMASININ EN AZ YAĞIŞINI ALDI -ASKİ GENEL MÜDÜRÜ TAHİROĞLU: “BARAJLARDAKİ DOLULUK YÜZDE 30 SEVİYESİNDE" -"BU, HİÇ YAĞMUR YAĞMASA BİLE 1,5 YIL YETECEK SUYUMUZ VAR DEMEK” -“AYRICA KESİKKÖPRÜ BARAJI VE HİRFANLI BARAJLARIYLA DA UZUN YILLAR SUYUMUZ GARANTİ” -“HER NE KADAR BARAJLARIMIZDA SUYUMUZ YETERLİ OLSA DA SU ÇOK KIYMETLİ. TASARRUFU HİÇBİR ZAMAN ELDEN BIRAKMAMAK GEREKİR”


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15