% 32,08


RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
-


SU BORÇLARINI YAPILANDIRALIM
- 7020 Kanun kapsamında af yapılandırması


OKUMA YAPILAMAYAN SAYAÇLARINIZI WHATSAPP'DAN ASKİ'YE BİLDİREBİLİRSİNİZ
-


SU İLE HAYAT VEREN ASKİ, KAN BAĞIŞI İLE HAYAT VERMEYE DEVAM EDİYOR
- Sosyal sorumluluk projelerine gösterdiği büyük duyarlılıkla dikkat çeken ASKİ Genel Müdürlüğü Kızılay’ın ülke genelinde yürüttüğü kan bağışı kampanyasına tüm personeliyle destek oldu.


ASKİ YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER SUNMAYA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
- ANKARA SU VE KANALİZASYON İDARESİ (ASKİ), İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ DİJİTAL ÇAĞDA HIZLA DİJİTALLEŞEREK YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ HİZMETLERİNİ ABONELERİ İLE BULUŞTURUYOR. GELİŞEN TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDEN VE ÇALIŞMALARINI BU YÖNDE SÜRDÜREN ASKİ, ANKARA’NIN 72 NOKTASINDA HİZMET VEREN SELF SERVİS KİOSKLAR VE MOBİL UYGULAMASI İLE VATANDAŞLARA PRATİK ÇÖZÜMLER SUNMAYA DEVAM EDİYOR.


ASKİ BOSNA HERSEK HEYETİNİ AĞIRLADI
- Saraybosna Sular İdaresinden Gelen Heyet Aski Genel Müdürlüğünü Ziyaret Etti


YAĞIŞ, YOK DENECEK KADAR AZ AMA ANKARA’NIN YETERLİ SUYU VAR
- -METEROLOJİYE GÖRE ANKARA, EKİM AYI VE KASIM AYININ İLK YARISINDA SON 30 YILIN ORTALAMASININ EN AZ YAĞIŞINI ALDI -ASKİ GENEL MÜDÜRÜ TAHİROĞLU: “BARAJLARDAKİ DOLULUK YÜZDE 30 SEVİYESİNDE" -"BU, HİÇ YAĞMUR YAĞMASA BİLE 1,5 YIL YETECEK SUYUMUZ VAR DEMEK” -“AYRICA KESİKKÖPRÜ BARAJI VE HİRFANLI BARAJLARIYLA DA UZUN YILLAR SUYUMUZ GARANTİ” -“HER NE KADAR BARAJLARIMIZDA SUYUMUZ YETERLİ OLSA DA SU ÇOK KIYMETLİ. TASARRUFU HİÇBİR ZAMAN ELDEN BIRAKMAMAK GEREKİR”


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15